این یک سایت نیست.

می‌فهمی چی می‌گم

ورود/ ثبت‌نام
آدام مرادی | بلوک 11
پارادوکس ثروت | بلوک 11

پارادوکس ثروت

برای این نوشته، 8 دیدگاه ثبت شده است

این نوشته 804 بار مطالعه شده است

ثروتمند شدن، فراتر از مادیات

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا برخی افراد با وجود تلاش‌های فراوان، هرگز موفق به کسب ثروت نمی‌شوند؟ در حالی که برخی دیگر به راحتی ثروتمند می‌شوند؟ آیا تفاوت این افراد صرفاً در تلاش و کوشش آن‌هاست یا عوامل دیگری هم دخیل هستند؟

یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود برخی افراد با وجود تلاش فراوان نتوانند به ثروت برسند، نگرش و ذهنیت آن‌هاست. گاهی اوقات ما آن‌قدر درگیر مشکلات و مسائل مالی روزمره‌مان هستیم که نمی‌توانیم فراتر از آن‌ها نگاه کنیم.

در چنین شرایطی، ذهن ما مدام مشغول فکر کردن به قبض‌ها، اجاره‌خانه، هزینه‌های جاری و موانع مالی است و نمی‌تواند دیدگاهی فراتر از این مسائل داشته باشد. در نتیجه، راه‌حل‌های خلاقانه برای پیشرفت مالی به ذهن ما خطور نمی‌کند و ما در همان مدار بسته باقی می‌مانیم.

اما افراد موفق و ثروتمند، توانسته‌اند ذهنشان را از این محدودیت‌های مالی روزمره فراتر ببرند و دیدگاهی بزرگ‌تر نسبت به زندگی مالی‌شان پیدا کنند. آن‌ها دریافته‌اند که کلید موفقیت مالی، تغییر نگرش و دیدگاهشان نسبت به پول است.

پس اولین قدم برای ثروتمند شدن، تغییر نگرش و ذهنیت نسبت به پول است. باید بتوانیم خودمان را از محدودیت‌ها و مشکلات مالی روزانه‌مان فاصله دهیم و دیدی بزرگ‌تر نسبت به زندگی مالی‌مان پیدا کنیم.

البته این به معنای نادیده گرفتن مسائل و مشکلات مالی نیست. اما باید بفهمیم که راه حل این مشکلات، تغییر نگرش و دیدگاه ماست. وقتی نگرش ما نسبت به پول تغییر کند، راه‌حل‌های جدیدی به ذهن ما خطور می‌کند و می‌توانیم مسیرمان را به سوی ثروتمندی هموار کنیم.

پس بیایید امروز همین الان تصمیم بگیریم که نگرش خود را نسبت به پول و ثروت تغییر دهیم. بگذارید ذهنمان مشغول مسائل بزرگ‌تری باشد. باور کنیم که می‌توانیم به ثروت برسیم و این اعتقاد را در وجودمان نهادینه کنیم. زیرا کلید ثروتمند شدن، فراتر رفتن از محدودیت‌های ذهنی است. پس امروز ذهن خود را آزاد کنیم تا بتوانیم به سوی ثروتمندی گام برداریم.

نام *
ایمیل *
نظر شما *

نظرات کاربران (8)

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد